ГЛАВНАЯ
Сварочное оборудование и аксессуары
КОНТАКТЫ
Щипцы для сварки
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
Щипцы для сварки W-тип 250мм.

Щипцы для сварки W-тип 250мм.

ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Щипцы для сварки с плоскими губками 250мм.
Щипцы для сварки с плоскими губками 250мм.
Щипцы для сварки с полукруглыми губками 250мм.
Щипцы для сварки с полукруглыми губками 180мм.
Щипцы для сварки SM-тип 250мм.
Щипцы для сварки с полукруглыми губками 250мм.
Щипцы для сварки с полукруглыми губками 180мм.
Щипцы для сварки SM-тип 250мм.

Щипці для зварки

  Зварювання елементів, деталей, конструкцій є необхідним процесом у машинобудуванні, літакобудуванні, виготовленні різноманітної техніки та устаткування, у будівництві мостів та переправ, створенні необхідних для господарства предметів.
  Які б за обсягом роботи по зварюванню не виконувались, під час кожної слід надійно утримувати та фіксувати деталі. Для тримання заготовок можна користуватись плоскогубцями, спеціальними щипцями для зварки; наприклад, на деяких підприємствах з такою метою застосовують спеціальні механізовані зварювальні столи з пневматичними затискачами.
  Компанія Співпраця пропонує щипці для зварки, які можна вважати допоміжними інструментами під час зварювальних робіт. Утримувана ними деталь стає повністю нерухомою, до того ж такими щипцями зручно повертати її для кращого огляду чи доступу. Щипці для зварки мають важливу особливість – працівник може регулювати ступінь фіксації певної деталі. Для цього передбачено гвинт з рельєфною шапочкою.
  Щипці для зварки мають різну форму губок, розміри. Вибір щипців залежить від форми деталі, з якою проводяться зварювальні роботи, від доступу, умов праці.
  Щипці для зварки  W-тип 250мм, які пропонує Компанія Співпраця мають W-подібну конструкцію, з глибоким хватом. Вони призначені для надійної фіксації різних за формою предметів з метою проведення зварювальних та столярно-монтажних робіт, та найбільше підійдуть для затискання відбортованих країв. Довжина інструменту складає 25см. Гвинт золотистого кольору у верхній ручці дозволяє без особливих зусиль регулювати силу стискання деталі.
  Щипці для зварки з плоскими губками 250мм можна назвати універсальним інструментом. При вмілому користуванні, ними можна утримувати предмети будь-якої форми. Ребриста поверхня пластинок на губках сприяє кращій фіксації деталей. Розмір інструмента складає 250мм.
  Щипці для зварки з округленими губками 250мм мають такий же принцип роботи як інші види щипців для зварки, мають гвинт для регулювання сили стискання. Щипці такого виду  найбільше підійдуть для фіксування труб чи інших предметів із округлою формою. Розмір інструменту – 25см.
  Щипці для зварки з округленими губками 180мм призначені для затискання округлих предметів, для фіксації кількох листових матеріалів при зварюванні чи свердлінні отворів. Є можливість затискати матеріали товщиною 0,5-1,5см. Сам інструмент має дещо менші розміри порівняно із попереднім видом – 180мм. що дає можливість використовувати його у важкодоступних місцях.
  Щипці для зварки SM-тип 250мм призначені для надійної фіксації плоских предметів завдяки особливій формі губок. Розмір інструменту – 25см.
  Для виготовлення такого виду допоміжних інструментів найчастіше використовують високо вуглецеві сталі. Додатково щипці для зварки покривають матеріалами, що попереджають корозію.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною