ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Бурки войлочные
Бурки

Бурки войлочные

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною

Бурки повстяні
  Бурки це досить давній вид взуття, що відоме багато століть. Кожна епоха додає до них свої елементи, оформлення. Сучасні дизайнери прикрашають їх вишивкою, аплікацією, навіть стразами та пір’ям екзотичних птахів. Але традиційні бурки для робочого та домашнього носіння залишаються незмінними.
  Бурки повстяні, які пропонує Компанія Співпраця, взуття середньої висоти, призначене для носіння з калошами (гумовими, чи із полівінілхлориду ПВХ). Представлені бурки виготовлені з повстяного матеріалу світло-коричневого кольору та прошиті по всій довжині. Такі шви більш скріплюють тканину, адже під повстю є шар ватину, взуття краще тримає форму. Повсть виготовляють із шерсті, тому вона дуже добре зігріває, утримує тепло. Ця тканина міцна, практично не пропускає вологу, тривалий час не втрачає якісних показників.
  Для кращого зміцнення задники бурок мають нашивки.
  В якості утеплювача використали штучне хутро. В даній моделі воно коричневого кольору. Верхній обідок взуття також обшитий тасьмою.
  Бурки повстяні разом з калошами можна носити в холодних виробничих приміщеннях. Вони захистять не лише від холоду, але й від надмірної вологості.