ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Боярки
Бурки

Боярки

Боярки
  Зимове взуття як робоче, так і для повсякденного носіння повинно бути теплим, зручним, добре зігрівати та не пропускати вологу. Воно представлено на сучасному ринку широким асортиментним рядом. Різні моделі, фасони, використані матеріали обов’язково знаходять своїх прихильників.
  Бурки, боярки, валянки – це дуже давнє взуття. Подібне взуття було знайдено на території давніх скіфських поселень. Таку знахідку відносять до V століття до н.е. І в теперішній час таке взуття користується популярністю серед певних верств населення.
  Компанія Співпраця пропонує бурки – боярки. Це низьке взуття, що передбачає носіння їх з калошами (в якості робочого в приміщеннях чи поза ними), або без них (в якості хатнього).
  Боярки даної моделі пошиті із міцного повстяного  матеріалу сірого кольору. Матеріал цей доволі міцний, виготовлений найчастіше з овечої шерсті, гарно зігріває. По всій довжині боярки перешиті.
  Для кращих утеплювальних властивостей даного взуття його внутрішня частина покрита штучним хутром, зовнішній обідок теж обшитий хутром світлого кольору.
  Щоб зміцнити боярки, п’ятка має нашивку з шкірозамінника. Боярки слід час від часу просушувати, при появі забруднень – почистити одежною щіткою середньої жорсткості. Якщо поверхня стає нерівною, з’являються вузлики, збиті грудочки, то їх можна протерти наждачним папером (дрібним).

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною