ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Ботинки рабочие кожанные литьевые
Рабочая обувь литьевого метода крепления
Ботинки рабочие кожанные литьевые

Черевики робочі шкіряні лляті

  У різних галузях виробництва застосовують різний робочий одяг та взуття. Все залежить від умов праці, адже в одних сферах необхідно захистити від надмірної вологи, а в інших – від агресивних речовин. Тому і взуття використовується з різних матеріалів – сукна, полівінілхлориду, гуми, шкіри, утеплене, або додатково зміцнене.
  Компанія Співпраця пропонує черевики робочі шкіряні лляті. Це міцне, надійне взуття, що завдяки своїм властивостям підійде в першу чергу для робітників нафтової, газової, хімічної, деревообробної промисловості, кольорової та чорної металургії, автомобілебудування та ін. Ці черевики підходять для носіння у приміщеннях та поза ними.
  Черевики робочі виготовлені з міцної шкіри чорного кольору, яка захищає ноги від води, надмірної вологості, впливу бензину, масел, жирів та кислот. З іншого боку нога в шкіряному взуття дихає і тривале носіння не спричиняє пітливості. За шкіряними черевиками легко доглядати. Бруд та залишки речовин змивають теплою водою, періодично просушують, провітрюють та змащують засобами по догляду за шкіряним взуттям.
 

У верхній частині черевик, у місцях контакту з гомілкою є вставки з м’якої водонепроникної тканини. «Язичок» черевиків робочих глухий, додатково стягується шнурівкою, надійно захищає стопу від забруднень та потрапляння води. Усі шви на черевиках подвійні, жовтого кольору.
  Запропоновані черевики робочі шкіряні виготовлені литтєвим методом, тобто підошва формується та кріпиться одночасно – так отримують герметичне, надійне з’єднання.
  Черевики робочі шкіряні лляті є різних розмірів.
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною