ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Берцы комбинированные
Рабочая обувь бортопрошивного метода крепления
Берцы комбинированные

Берци комбіновані
  Серед чоловіків берци користуються значною популярністю, адже це досить зручне взуття, яке з одного боку дозволяє максимально рухатись гомілці, а з іншого надійно її захищає від зовнішніх подразників. Іншими словами можна сказати, що подібний вид взуття значно зменшує ризик розтягнення сухожиль. Берци виготовляють для теплої та холодної пори, з одного матеріалу чи поєднують кілька.
  Компанія Співпраця пропонує берци комбіновані. Даний вид взуття поєднує в собі натуральну шкіру, гуму та кирзу. Представлена модель чорного кольору, середньої висоти, на шнурівках.
  У берцах комбінованих досить товста, міцна гумова підошва з глибокими протекторами. Вона захищає від нерівностей поверхні, гострого каміння, вологи та ковзання.
  До підошви прошивним методом кріпиться основна частина взуття, яка поєднує міцну шкіру та кирзу. З’єднуються ці матеріали подвійними, надійними швами. Кирза це тканина на основі бавовни. Тканину, складену в багато шарів, додатково просочують спеціальним розчином каучуку синтетичного та піддають термічній обробці, в результаті чого утворюється зовнішній шар схожий на плівку.
  Берци комбіновані – це взуття на шнурівках. В цій моделі чорні нейлонові шнурівки. Додатково у верхній частині взуття є захисний клапан, що закривається на дві металеві застібки. Взуття є різних розмірів.
  Запропоновані берци комбіновані можуть застосовуватись як робоче взуття, як взуття для активного відпочинку – полювання, туризм, пейнбол та інше.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною