ГЛАВНАЯ
ЛЕНТА СИГНАЛЬНАЯ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Сигнальная лента бело-красная ширина 5см.
Лента сигнальная
Сигнальная лента бело-красная ширина 5см.

Сигнальна стрічка біло-червона ширина 5см
  У нашому повсякденному житті є чимало ситуацій, які вимагають нашої уваги та обережності. Це може бути ремонт доріг, трубопроводів; усунення наслідків природних чи техногенних аварій, катастроф; масові скупчення людей під час спортивних змагань чи культурних заходів; огородження у зимовий час дуже слизьких місць або територій, що загрожують падінням снігу чи бурульок. У таких випадках користуються сигнальними засобами.
  Зараз популярними стали сигнальні стрічки. Сигнальна стрічка – це один із видів тимчасової попереджувальної огорожі. Вона зручна у використанні, не потребує великих затрат фізичних зусиль та часу.
  Стрічки сигнальні завжди поєднують два кольори, які у вигляді рівномірних смуг розташовуються по діагоналі стрічки, такі сигнальні стрічки ще називають ’’ зебра ’’. Смужки наносять під кутом 45 градусів.
 Компанія Співпраця пропонує сигнальну стрічку біло-червону. Її ширина складає 5сантиметрів. Сигнальна стрічка змотана у рулон. Розміри рулонів є різноманітними – від 100 до 500 погонних метрів. Матеріалом для виготовлення служить поліетилен. Сигнальна стрічка біло-червона не має клейового шару, її закріплюють на об’єктах, опорах. Стрічку добре видно у будь-який період доби.

  Сигнальна стрічка біло-червона характеризується високою міцністю на розтягнення та на розрив. Її можна використовувати при будь якій температурі. Сигнальним стрічкам цього виду властива також стійкість до опадів та до ультрафіолетових променів.
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною