ГЛАВНАЯ
ЛЕНТА СИГНАЛЬНАЯ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Сигнальная самоклеющаяся красно-белая лента 5см.
Лента сигнальная самоклеющаяся
Сигнальная самоклеющаяся красно-белая лента 5см.

Сигнальна самоклеюча червоно-біла стрічка 5см.

У наш час все більшою популярністю користуються самоклеючі стрічки. Такі матеріали представлені у широкому асортименті. Розрізняють самоклеючі стрічки таких видів: клейка офісна стрічка прозора; клейка архівна стрічка; сигнальна самоклеюча стрічка; пакувальна стрічка клейка та багато інших видів. Кожен з видів самоклеючої стрічки має свої особливості та галузі використання.
  Сигнальна самоклеюча стрічка застосовується для тимчасової або постійної розмітки різноманітних територій. Вона може бути використана в різних складських, медичних приміщеннях, на стадіонах чи станціях метро.
  Компанія Співпраця пропонує сигнальну самоклеючу стрічку червоно-білу. Колір стрічки одразу акцентує увагу людини і цим попереджає про можливу небезпеку на обгороджених територіях. У цієї стрічки нижня сторона вкрита спеціальним клеєм, що надійно прикріплюється до основи. Цей клей нанесений на плівку, яку останнім часом виготовляють з пластмаси.
  Ширина запропонованої самоклеючої стрічки складає 5сантиметрів. Вона намотана на картонне кільце, що утримує форму. Довжина рулону, в середньому, складає 33-35погонних метрів.
  Використання сигнальної самоклеючої стрічки не потребує особливих навиків. Її просто необхідно розмотати, приклеїти до бажаного місця та відрізати ножицями, канцелярським ножем на необхідній довжині.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною