ГЛАВНАЯ
ОСВЕТИТЕЛЬНЫЕ АКСЕСУАРЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Фонарь шахтёрский тип 1
Фонари шахтёрские

Фонарь шахтёрский тип 1

Ліхтар шахтарський тип 1

  Для певних видів робіт, що проводяться у темних, погано освітлюваних приміщеннях, або в таких місцях де взагалі немає світла,  потрібні спеціальні освітлювальні прилади. Вони мають бути мобільними, надійними та ергономічними (підходити людині по фізико-біологічним особливостям). До таких приладів належить ліхтар шахтарський тип1.
  Ліхтар шахтарський просто незамінний для підземних робіт – шахтарям, будівельникам метро, телефоністам. Також в нагоді стане спелеологам, дигерам, рибакам, туристам. Особливістю даного приладу є те, що потужний акумулятор дозволяє ліхтарю безперебійно працювати протягом тривалого часу. Ліхтар шахтарський тип1, який пропонує Компанія Співпраця, безперервно може працювати 15 годин.
  Сам ліхтар можна одягати на голову, каску за допомогою еластичного кріплення. Є можливість регулювати кут падіння світла. Корпус ліхтаря виготовлений з міцного пластику чорного та жовтого кольорів. У корпусі вмонтовані  led діоди. Також передбачений перемикач, що регулює потужність світла.
 Акумулятор даного ліхтаря шахтарського тип1 заряджається від мережі. Про необхідність зарядити свідчить бліде, тьмяне світло.

Тривалість зарядки складає мінімум 10 годин. Слід зазначити, що зарядження проводять у вимкненому стані ліхтаря.  В комплекті з пристроєм є блок живлення.
  Завдяки кріпленню на голові, ліхтар шахтарський звільняє обидві руки, що особливо важливо в незручних місцях роботи.
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною