ГЛАВНАЯ
ОСВЕТИТЕЛЬНЫЕ АКСЕСУАРЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Фонарь шахтёрский
Фонари шахтёрские

Фонарь шахтёрский

Фонарь шахтёрский предназначен для специализированной работы шахтаря. Фонарь шахтерский имеет специальное крепление на каску. Также фонарь шахтерский оснащен мощным аккумулятором.

Українською

Ліхтар шахтарський
  Підземні роботи без доступу світла є потенційно небезпечними, потребують особливої уважності. Виникає необхідність освітлювати такі місця мобільними пристроями.  Для шахтарів, будівельників, телефоністів, сантехніків стануть у нагоді ліхтарі шахтарські.
  Компанія Співпраця пропонує ліхтар шахтарський, який укомплектований власне самим ліхтарем, акумулятором та зарядним пристроєм.
  Ліхтар виготовлено з міцного пластику, який стійкий до впливу вологи, пилу  та механічних пошкоджень. Корпус – чорного  кольору, світло дають led діоди. Ліхтар шахтарський має еластичне кріплення на голову чи каску. Довжина кріплення регулюється залежно від розміру голови (каски). Якщо працівник помітив, що світло стало блідим та тьмяним, то це означає, що прилад слід заряджати.
  Ліхтар кабелем приєднаний до потужного акумулятора. У ньому є ручка для переносу та невеличкий гачок для кріплення на поясі. Даний акумулятор заряджається від мережі. Тривалість заряджання складає 10 годин. Безперервний термін роботи ліхтаря дорівнює 30 годин. Для зарядження використовують блок живлення.
  Ліхтар шахтарський є легким, що забезпечує комфортні умови праці. До того ж, кріплення його на голові звільняє для роботи обидві руки.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною