ГЛАВНАЯ
ОСВЕТИТЕЛЬНЫЕ АКСЕСУАРЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Фонарик ручной 4 светодиода с дополнительной подсветкой
Фонари ручные

Фонарик ручной 4 светодиода с дополнительной подсветкой

Ліхтарик ручний 4 світлодіоди з додатковим підсвічуванням


Ручні ліхтарики користуються широкою популярністю. Це пов’язано з їхніми маленькими розмірами, зручністю, гарними освітлювальними властивостями. Особливо це притаманне світлодіодним ліхтарикам. Вони знадобляться на полюванні, в лісі, на дачі, в туристичних походах, та й у побуті можуть виникати ситуації, в яких ручні ліхтарики стануть у нагоді.
  Компанія Співпраця пропонує ліхтарик ручний 4 світлодіоди з додатковим підсвічуванням. Цей пристрій виконаний в сучасному дизайні, яскравого кольору, виготовлений з пластику.
  Освітлювальними елементами є 4 світлодіоди, які дають м’яке, яскраве світло. Світлодіоди є енергозберігаючими, що дозволяє економно використовувати заряд та збільшує експлуатаційним період.  Ліхтарик здатен освітлювати відстань до 150метрів. Кнопка ввімкнення знаходиться на корпусі. Поверхня корпусу ліхтарика є ребристою, що дозволяє надійно утримувати його навіть вологими руками.
  Живлення пристроїв даного виду відбувається за рахунок акумуляторної батареї, що герметично закрита, вмонтована у корпус. Таким батареям властивий тривалий період використання. Тьмяне світло ліхтарика є ознакою низького заряду батареї. Її слід заряджати від мережі, для чого у нижній частині корпусу під захисним ковпачком є вилка. Повністю заряджена батарея дозволяє приладу працювати до 25 годин. Тривалість зарядки складає 8-15 годин. Зарядження можна проводити під напругою 100-250V.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною