ГЛАВНАЯ
ОСВЕТИТЕЛЬНЫЕ АКСЕСУАРЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Фонарь аккумуляторный с галогеновой лампой,8 светодиодов
Фонари аккумуляторные

Фонарь аккумуляторный с галогеновой лампой,8 светодиодов

Ліхтар акумуляторний з галогеновою лампою, 8 світлодіодів
  Ліхтарі акумуляторні – це зручні пристрої, що широко застосовуються на виробництві, у побуті та в інших сферах життєдіяльності людини. Основною їх перевагою є мобільність, компактність, універсальність. Сучасні виробники пропонують величезний вибір таких ліхтарів, що відрізняються формою, розмірами, технологічними показниками. Усі ліхтарі умовно можна поділити за двома показниками:
Фонарь аккумуляторный с галогеновой лампой,8 светодиодов

Супер яркий перезаряжающийся фонарь фонарь использует высококачественную баттарею (LEAD-CALCIUM), и дорогие компоненты, которые долго работают и надёжного качества.

ВНИМАНИЕ: НИКОКДа не разбирать корпус фонаря, НЕ опускать фонарь в воду. Если намок немедленно высушить мягкой тряпкой. НЕ хранить фонарь в сфверх жарких условиях, и не позволять ему находится долго под прямыми солнечными лучами.

ПРЕДОСТЕРЕЖЕНИЯ Зарядить 13-16 часов (220В) или 16-19 часов (110В) первый раз перед использованием. Не заряжать больше 24 часов. прибор должен быть выключен "OF" во время перезарядки. Произведите перезарядку если фонарь начал плохо светить. Если вы не пользуетесь фонарём перезаряжайте батарею раз в три месяца, чтоб она дольше служила.

Українською

За призначенням:
ручні – мають, зазвичай, циліндричну форму, невеликі за розміром;
наголовні – за допомогою спеціального кріплення одягаються на голову (чи каску);
підвісні – головне їхнє завдання освітлювати приміщення з верхньої точки, кріпляться до стелі;
переносні акумуляторні ліхтарі – їм властива стійка конструкція, що дозволяє ставити їх на поверхню.
За типом лампи:
ксенонові;
з лампою накалювання;
люмінесцентні;
світлодіодні та галогенові.
Компанія Співпраця пропонує ліхтар акумуляторний з галогеновою лампою, 8 світлодіодів. Цей прилад має велику круглу фару, в якій вмонтовані освітлювальні елементи. Корпус пластиковий, має зручну ергономічну ручку для перенесення. На ручці розташована кнопка ввімкнення-вимкнення. Внизу корпуса є відкидна підставка, що дозволяє ставити ліхтар на горизонтальних поверхнях і у підвішеному стані.
У ліхтарі акумуляторному міститься батарея високої якості, що гарантує тривалу, надійну роботу пристрою. Її перше зарядження перед використанням проводять протягом 13-16 годин від електромережі при напрузі 220В, або протягом 16-19 годин при напрузі 110В. Під час заряджання ліхтар має бути у вимкненому стані. Коли світло ліхтаря стає тьмяним, або починає блимати, пристрій потрібно зарядити. Якщо ліхтар не використовується регулярно, то заряджання слід проводити один раз на три місяці. Такі дії продовжать експлуатаційний термін та попередять поломку. Зарядження ліхтаря даного виду можна також провести від автомобільної запальнички, для чого є спеціальний зарядний пристрій.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною