ГЛАВНАЯ
ОСВЕТИТЕЛЬНЫЕ АКСЕСУАРЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Фонарь аккумуляторный 4 светодиода
Фонари аккумуляторные

Фонарь аккумуляторный 4 светодиода

Ліхтар акумуляторний 4 світлодіоди
  Додаткові пристрої освітлення, що не залежать від струму в мережі, є досить необхідними для кожного з нас. Риболовля, туризм, активний відпочинок на природі чи просто перебої з постачанням світла у побуті -  це неповний перелік сфер застосування ліхтарів. Виробники таких освітлювальних приладів дбають про їх гарні технологічні характеристики – надійність, яскравість, тривалість роботи та ін.
  Ліхтар акумуляторний 4 світлодіоди, що запропонований Компанією Співпраця, є сучасним приладом відмінної якості. Він виготовлений з міцного пластику, яскравого кольору. На корпусі ліхтаря є зручна ручка, з виступами для надійного утримування.
  У нижній частині корпусу є вилка для зарядження ліхтаря від електромережі. У  ліхтар вмонтований потужний акумулятор. Зарядження триває, в середньому, 15-20 годин. Слід наголосити на тому, що подібні прилади заряджають лише у вимкненому стані. При повному заряді ліхтар працює близько десяти годин. На пристрої є кнопка для ввімкнення-вимкнення.
  Освітлюваним елементом у ліхтарі акумуляторному є 4 світлодіоди. Світло від таких елементів є набагато якіснішим, ніж від звичайних лампочок розжарення. М’яке освітлення дозволяє бачити  навіть дрібні об’єкти, без відчутного напруження очей.
  Для зручності ліхтар акумуляторний 4 світлодіоди можна підвісити на полотняному ланцюжку, довжину якого можна регулювати.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною