ГЛАВНАЯ
ОСВЕТИТЕЛЬНЫЕ АКСЕСУАРЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Фонарь аккумуляторный 3 светодиода
Фонари аккумуляторные

Фонарь аккумуляторный 3 светодиода

ВНИМАНИЕ: Никогда не разбирать корпус фонаря, НЕ опускать фонарь в воду. Если намок немедленно высушить мягкой тряпкой. НЕ хранить фонарь в сфверх жарких условиях, и не позволять ему находится долго под прямыми солнечными лучами.

ПРЕДОСТЕРЕЖЕНИЯ Зарядить 13-16 часов (220В) или 16-19 часов (110В) первый раз перед использованием. Не заряжать больше 24 часов. прибор должен быть выключен "OF" во время перезарядки. Произведите перезарядку если фонарь начал плохо светить. Если вы не пользуетесь фонарём перезаряжайте батарею раз в три месяца, чтоб она дольше служила.

Ліхтар акумуляторний 3 світлодіоди
  Ліхтарі акумуляторні можуть стати у нагоді кожному з нас при виникненні певних ситуацій – відсутність світла, роботи в темних приміщеннях, відпочинок та інші. Такі пристрої зручні у використанні.
  Компанія Співпраця пропонує ліхтар акумуляторний 3 світлодіоди. Для виготовлення пристрою даного виду застосували міцний, ударостійкий пластик. Корпус – невеликого розміру, має круглу фару та зручну ергономічну ручку. На корпусі розташована кнопка, яка регулює роботу пристрою. У корпусі вмонтований кабель для зарядження ліхтаря. Перед першим застосуванням ліхтаря проводять зарядку батареї. Тривалість процесу залежить від напруги в електромережі – від 13 до 19 годин. Зарядження проводять ОБОВ’ЯЗКОВО у вимкненому стані, щоб не пошкодити деталі ліхтаря. Зарядження проводять при перших ознаках тьмяного світла. Якщо ж ліхтар застосовують рідко, то цей процес необхідно здійснювати один раз на три місяці.
  3 світлодіоди дають м’яке, комфортне для очей світло. Ці освітлювальні елементи характеризуються великим терміном експлуатації та економічністю.
  На корпусі ліхтаря є спеціальні отвори, до яких можна прикріпити ремінь, що дозволяє використовувати пристрій у підвішеному стані. Довжину ременя можна регулювати.
  Щоб подовжити термін служби ліхтаря акумуляторного слід пам’ятати про умови його зберігання. Не слід зберігати пристрій під прямими сонячними променями чи при високих температурах, берегти від вологи.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною