ГЛАВНАЯ
ОСВЕТИТЕЛЬНЫЕ АКСЕСУАРЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Фонарь аккумуляторный 21см.
Фонари аккумуляторные
Фонарь аккумуляторный 21см.
Фонарь аккумуляторный 21см.

Ліхтарі акумуляторні
  Життя сучасних людей важко собі уявити без світла, газу, Інтернету. До цього кожен з нас звик, і будь-які проблеми з комунікаціями завдають нам клопоту та незручностей. З відсутністю світла в мережі допомагають впоратись додаткові, освітлювальні прилади. Акумуляторні ліхтарі серед них посідають чи не найперше місце.
  Важливо мати достатньо світла для роботи в темних приміщеннях для працівників шахт, газових та житлово-комунальних підприємств, залізничного транспорту, метрополітену. У таких випадках стануть у нагоді ліхтарі акумуляторні.
  Компанія Співпраця пропонує потужні ліхтарі акумуляторні 17,5, 19, 21см. Корпус та всі зовнішні деталі цього пристрою виготовлені з пластику, стійкого до ударів. Корпус таких ліхтарів має зручну ручку для перенесення. Ручка ергономічної форми, що сприяє надійному утриманню ліхтаря.
  Джерелом світла у ліхтарях акумуляторних є світлодіоди, що дають яскраве освітлювання великих площ. Освітлювальна фара, в якій містяться ці елементи має рухливе кріплення, що дозволяє змінювати кут її нахилу, залежно від потреби користувача.
  У корпусі є пластмасовий важіль, що дозволяє регулювати потужність світлового потоку. Яскравість світла налаштовують, виходячи з потреб.
  У акумуляторних ліхтарях в корпусі вмонтовані акумуляторні батареї. Їх зарядження проводять від електромережі, для чого передбачений шнур з вилкою. Зарядку проводять при  220В протягом 10-12 годин.
  Повністю заряджена батарея дозволяє працювати приладу від 12 до 16 годин. Це залежить від  потужності налаштованого світлового потоку.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною