ГЛАВНАЯ
ШПАТЕЛИ
КОНТАКТЫ
Шпатели пластмассовые
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
Шпатель 23,5см. гладкий

Шпатель 23,5см. гладкий

ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Шпатель 23,5см. большие зубцы
Шпатель 23,5см. большие зубцы
Шпатель 23,5см. мелкие зубцы
Шпатель 23,5см. мелкие зубцы

Шпателі пластмасові

  Шпателі є невід’ємним атрибутом, елементом будь-якого ремонту – домашнього чи офісного. Ці інструменти виконують багато функцій – нанесення шпаклівки, клейових сумішей, розгладжування нерівностей, затирання швів та тріщин та деякі інші. Вибір шпателя залежить від виконуваних робіт. В загальному шпателі можна класифікувати за матеріалом, використаним для їх виробництва на залізні, пластмасові та гумові.
  Компанія Співпраця пропонує шпателі пластмасові, які призначені для проведення внутрішніх робіт. Шпателі пластмасові представлені в двох варіантах – гладкий та з зубцями.
  Шпатель пластмасовий гладкий має розмір 23,5см. Він виготовлений із міцного ударостійкого пластику (пурпурового кольору), являє собою суцільний інструмент. Робоча частина шпателю має трапецієвидну форму; ручка має ребристу поверхню, що надає інструменту додаткової зручності. Шпатель пластмасовий застосовують для розгладжування шпалер на поверхні. Працювати таким шпателем значно зручніше ніж рушниками чи валиками. Шпатель пластмасовий гладкий чудово розгладжує та розганяє бульбашки повітря. До того ж, ним можна підрізати шпалери при обклеюванні внутрішніх кутів.
  Шпатель пластмасовий з зубцями  представлений двома видами – із великими та дрібними зубцями. І той і інший мають розмір робочої трапецієвидної частини 23,5см. Вони виготовлені із міцної пластмаси, що є стійкою до механічних пошкоджень, ударів, та впливу різноманітних речовин. Такими шпателями можна наносити на шпалери клей, зубці дозволяють його рівномірно розподілити.
  Для продовження строку експлуатації шпателі пластмасові краще зберігати у підвішеному стані.   

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною