ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Костюм рабочий женский утеплённый куртка и брюки
Спецодежда утеплённая костюмы

Костюм рабочий женский утеплённый куртка и брюки

Костюм рабочий женский утеплённый куртка и брюки
Костюм рабочий женский утеплённый куртка и брюки

Костюм робочий жіночий утеплений куртка та штани
  Жіночий спецодяг для осінньо-зимового періоду утеплюють для комфорту на робочому місці. Для жінок шиють жилетки, утеплені штани, куртки, костюми.
  Компанія Співпраця пропонує костюм робочий жіночий утеплений куртка та штани. Тканина для костюму вибрана на основі бавовни, хоча має невеликі синтетичні включення. Такі волокна надають тканині більшої міцності, стійкий колір, злегка блискучу поверхню. Костюм приємного світло-синього кольору.
  Куртка робочого костюму пряма з регульованим об’ємом по талії (вшита еластична стрічка). Внизу куртки є нейлоновий шнурок для стягування.. Куртка застібається на ґудзики, які закриваються планкою. Комірець відкидний, рукави прямі. У куртці костюму робочого є нагрудна кишеня з клапаном на липучці, та дві кишені на рівні талії. Шви у одязі подвійні. Куртка утеплена ватином. У ній є підкладка.
  Штани костюму робочого жіночого прямого крою. У них є пояс, застібаються на ґудзик (або кнопку). Внизу штанини теж регулюються кнопками. На поясі є петлі для ременя. Накладні глибокі кишені є у передній частині по обидва боки. Штани по довжині прошиті, щоб утеплювач ватин добре утримував форму, не збивався під час прання.
  Костюм робочий жіночий утеплений куртка та штани рекомендований для робочих спеціальностей різних галузей, це надійний захист від низьких температур, холодного вітру та опадів.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною