ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Комбинезон мужской утеплённый
Спецодежда утеплённая комбинезоны, полукомбинезоны
Комбинезон мужской утеплённый

Комбінезон чоловічий утеплений
  Комбінезон є предметом верхнього одягу, що поєднує верхню частину одягу з штанами. З’явився комбінезон у сімдесятих роках ХІХ століття як спецодяг. З плином часу цей вид одягу змінювався – з’явились дитячі, спортивні моделі, варіанти для вагітних жінок.
  Робочі комбінезони бувають літнього та зимового варіанту. Одяг для холодної пори утеплюють, шиють з волого відштовхуючих матеріалів.
  Комбінезон утеплений чоловічий, який пропонує Компанія Співпраця, це комфортний, осінньо-зимовий верхній робочий одяг. Для пошиття використано тканину, що поєднує поліестерові та бавовняні волокна. Такій тканині властиві міцність, зносостійкість, стійкість до утворення  плям, волого непроникність.
  Для утеплення сучасні виробники застосовують синтипон, пух. Такі матеріали добре утримують тепло, пропускають повітря.
  Комбінезон чоловічий утеплений застібається блискавкою, що зверху прикрита планкою на кнопках чи липучках. Комірець-стійка гарно пристає до шиї.
  Рукави у комбінезоні прямі, внизу вшита гумка, надаючи вигляд манжетів. З внутрішньої сторони комбінезона на лінії талії вшита еластична тасьма, яка з одного боку покращує прилягання одягу, а з іншого – не обмежує рухи при поворотах тіла чи згинанні.
  У комбінезоні чоловічому утепленому є дві нагрудні кишені, одна нарукавна кишеня (на липучці) та кишені на рівні стегон.
  Колір представленої моделі – яскраво-синій. Комбінезон такого типу може стати у нагоді і любителям активного зимового відпочинку. Він дозволяє вільно рухатися, не сковує людину.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною