ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Костюм утеплённый куртка и полукомбинезон Рип-стоп
Спецодежда утеплённая

Костюм утеплённый куртка и полукомбинезон Рип-стоп

Костюм утеплённый куртка Рип-стоп
Костюм утеплённый полукомбинезон Рип-стоп
Костюм утеплённый куртка и полукомбинезон Рип-стоп

Костюм утеплений куртка та напівкомбінезон Ріп-стоп
  Утеплений спецодяг – не лише захист від примх холодного сезону, але одна з умов комфортної праці. Сучасні виробники для осінньо-зимового періоду пропонують штани, куртки, комбінезони, костюми, що мають спеціальний шар, який утримує тепло.
  Компанія Співпраця пропонує костюм утеплений куртка та напівкомбінезон Ріп-стоп. Ця модель пошита з особливої зміцненої тканини. Тканина Ріп-стоп має структуру, що передбачає використання армованих ниток. Ці нитки, які застосовують через кожні 7-8мм, утворюють своєрідний «каркас», що значно підвищує такий показник якості тканини як міцність, але при цьому не збільшує вагу тканини. Тобто, тканина міцна на розрив. І навіть у випадку механічного пошкодження тканини (утворення розрізу, розриву) армований «каркас» попереджує збільшення області пошкодження. Крім цього, тканина добре пропускає повітря. Костюм з Ріп-стоп швидко висихає та зберігає зовнішній вигляд протягом усього строку експлуатації. Для костюмів з такого матеріалу в якості утеплювального шару застосовують найчастіше синтипон та ватин.
  Куртка у костюмі утепленому Ріп-стоп – пряма, внизу добре прилягає завдяки еластичній гумці. Застібка – блискавка. Комір у куртці зі штучного хутра – відкидний; є знімний капюшон. Рукави прямі, знизу зібрані гумкою. Є прорізні кишені.
  Напівкомбінезон костюму – прямого  крою, спереду на блискавці. Є дві бретельки із регульованою довжиною. Є зручні, глибокі накладні кишені.
  Костюм утеплений куртка та напівкомбінезон Ріп-стоп не сковує рухів, зручний, добре зігріває. Може застосовуватись не лише в якості спецодягу, а й для активного зимового відпочинку.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною