ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Куртка утеплённая Камуфляж Украина
Спецодежда утеплённая куртки

Куртка утеплённая Камуфляж Украина

 

Куртка утеплена Камуфляж Україна
  Утеплені зимові речі – це надійний захист від холоду, снігу та пронизливого вітру.  Куртка утеплена Камуфляж Україна, яку пропонує Компанія Співпраця, це предмет гардеробу, що знадобиться в якості спецодягу чи одягу для активного зимового відпочинку.
  Представлена модель виконана в прямому силуеті, що дещо звужується знизу. Довжина куртки – до талії, нижня частина завдяки гумці щільно пристає до тіла.
  Захисний, маскувальний візерунок тканини знайшов широке застосування в деяких сферах життєдіяльності людини. Для пошиття куртки утепленої виробник використав тканину Грета. Цьому матеріалу притаманні такі відмінні якості як захист від виробничих забруднень, води, нафтопродуктів, масел, жирів та кислот.
  Особливістю також можна вважати і те, що поліефірне волокно тканини виведене на лицевий бік, а бавовняне – на виворітний. Така будова тканини значно покращує її гігієнічні властивості, підвищує міцність.
  В якості утеплюю чого матеріалу використали синтепон, який є гіпоалергенним матеріалом, оскільки в ньому пір’яні кліщі та хвороботворні бактерії нездатні жити та розвиватися.
 

У куртці утепленій Камуфляж Україна є капюшон (його можна стягувати нейлоновим шнурком); комірець-стійка з штучним хутром. Застібка у одязі – це блискавка, що йде від низу до комірця. Спереду в куртці є накладні кишені. Рукави прямі, знизу стягнені завдяки вшитій гумці.
  Дана модель представлена різними розмірами.
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною