ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Полукомбинезон утеплённый Камуфляж Украина
Спецодежда утеплённая

Полукомбинезон утеплённый Камуфляж Украина

 

Напівкомбінезон утеплений Камуфляж Україна
  Серед великого різноманіття робочого одягу, комбінезони, напівкомбінезони, робочі костюми набули широкої популярності. Це зумовлено тим, що такий одяг зручний, зазвичай, стійкий до впливу різних речовин та забруднень.
  Сучасні виробники роблять спецодяг відповідно до сезонних змін погодних умов. Є легкі літні варіанти та утеплені, що призначені для осінньо-зимового періоду.
  Компанія Співпраця пропонує напівкомбінезон утеплений Камуфляж Україна. Цей одяг виготовляють з тканини, яка у різному співвідношення поєднує волокна бавовни та поліестеру. Бавовна є натуральним елементом, що добре сприймається шкірою, не викликає подразнень. Поліестерові включення надають тканині більшої міцності, стійкості до плям. Тканина має маскувальний малюнок  (поєднує різні відтінки зеленого кольору у хаотичному порядку). Одяг з такої тканини витримує багато циклів прання без втрати форми та кольору.
  Напівкомбінезон утеплений Камуфляж Україна прямого крою, закриває груди та спину. Має дві шлейки з карабінами. Довжина шлейок регулюється. У передній частині напівкомбінезону є центральна застібка блискавка; також є кишені нагрудні за блискавках та накладні нижче лінії талії.
  Представлений варіант утеплений синтипоном. Перевага такого матеріалу в тому, що крім гарного зігрівального ефекту він ще й є гіпоалергенним, адже у ньому не можуть жити та розвиватися пір’яні кліщі та хвороботворні бактерії. Синтипон не збивається у грудки, не деформується під час прання.
  Напівкобінезон утеплений Камуфляж Україна може використовуватись не лише в якості спецодягу, але і для зимової риболовлі, полювання.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною