ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Костюм утеплённый куртка и полукомбинезон Дубок
Спецодежда утеплённая

Костюм утеплённый куртка и полукомбинезон Дубок

Костюм утеплённый куртка и полукомбинезон Дубок
Костюм утеплённый куртка Дубок

Костюм утеплений куртка та напівкомбінезон Дубок


  Утеплений робочий одяг у холодну пору  року – це одна із умов комфортних умов праці, що в свою чергу гарно позначається на продуктивності.
  Компанія Співпраця пропонує костюм утеплений куртка та напівкомбінезон Дубок. Для пошиття одягу використали тканину Грета. У ній поєднано 47-49% поліестеру та 53-51% бавовни. Тканина виготовлена таким способом, що поліестерові волокна виведені на верх. Це надає їй високу зносостійкість та гарантує легке видалення плям. Бавовняні волокна – на виворітній стороні, що комфортно для тіла, також забезпечує хороше всмоктування вологи (поту). Поверхня костюма не пропускає воду, захищає від снігу, дощу, бруду. Тканина характеризується гарним триманням форми, низьким зсіданням, стійкістю кольору. Костюм утеплений має візерунок Дубок, що є маскувальним.
  Куртка костюма утепленого коротка, низ та манжети на еластичній стрічці. Застібка у куртці – блискавка. У ній є прорізні та накладні кишені. Комірець куртки з штучного хутра. Є знімний капюшон, який можна стягувати нейлоновим шнурком. Куртка утеплена синтипоном.
  Напівкомбінезон костюма Дубок прямого крою, має еластичну стрічку на лінії талії для кращого прилягання одягу. У ньому є центральна застібка – блискавка. Нагрудна частина напівкомбінезону та спинна частина з’єднуються еластичними  шлейками, довжина яких регулюється. У ньому є нагрудні кишені на блискавках, та накладні нижче лінії талії. Напівкомбінезон костюма Дубок утеплений синтипоном.
  Захисний малюнок костюма утепленого куртка та напівкомбінезон Дубок дозволяє використовувати його і для полювання, риболовлі, активного зимового відпочинку.

Костюм утеплённый полукомбинезон Дубок
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною