ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Жилет разгрузочный
Жилеты

Жилет разгрузочный

Жилет розвантажувальний
  Жилет розвантажувальний – це елемент одягу, який призначений для зручного носіння великої кількості дрібний речей, або для зниження навантаження на хребет під час піднімання важких предметів. Перший вид жилетів застосовують військові, туристи, столярі та представники деяких інших професій. Другий вид – найчастіше містить каркас, підійде вантажникам, будівельникам.
  Вперше такий елемент одягу мав суто військове значення, з’явився він під час Другої світової війни. У сучасному світі жилет почав застосовуватись як частина спецодягу в певних професіях.
  Компанія Співпраця пропонує жилет розвантажувальний, використання якого підійде монтажникам, механікам, столярам, тобто працівникам, яким під час виконання робіт потрібно застосовувати багато різних інструментів, деталей. Дуже зручно, коли ці інструменти можна завжди мати під рукою.
  Запропонований жилет – синього кольору. Його одягають поверх основного робочого костюму для чого є застібка – блискавка. На даному жилеті є багато кишень різного розміру. Вони нашиті на нагрудній частині, на бокових частинах, що опускаються нижче талії.
  Для пошиття подібного жилету розвантажувального найчастіше застосовується тканина Грета. Такий матеріал поєднує у певному співвідношенні бавовняні та поліефірні волокна (55% / 45%). Бавовняні волокна виведені на виворітний бік, а синтетичні – на лицевий. Завдяки такій будові, Греті притаманні такі властивості – зносостійкість, водовідштовхувальний ефект, стійкість кольору та форми виробу.
  Жилет розвантажувальний зручний, не сковує рухи, сприяє економії часу та сил працівника. 

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною