ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Жилет камуфлированный Охотник
Жилеты

Жилет камуфлированный Охотник

Жилет камуфльований Мисливець – це верхній чоловічий одяг без рукавів. Представлена модель має верхню камуфльовану тканину та підкладку, передня частина розділена блискавкою. На передніх частинах нашиті кишені різних розмірів та форми. Кишені закриваються блискавками та липучками, в них можна розмістити багато дрібних речей. Передбачені також кілька кишень з внутрішньої сторони жилету.
  Верхня тканина жилету камуфльованого Мисливець – це найчастіше Грета. Це тканина, в складі якої більше 50 відсотків бавовни, а решта – це синтетичний матеріал поліестер (або поліефір). Поєднання двох видів волокон надає тканині гарної якості. Бавовна дозволяє шкірі дихати, поліестер надає міцності, стійкості до забруднень, тому що тканина з поліестером має глянцеву поверхню, що підвищує стійкість до забруднень різного виду.
  У жилеті камуфльованому Мисливець для підкладки використано саржу. Саржею називають шовкову, бавовняну або синтетичну тканину, що має діагональне переплетення ниток. Така тканина має добрі теплообмінні властивості. Влітку не спекотно, а в прохолодну пору року не холодно, тобто тіло людини при контакті з такою тканиною дихає.

Такий жилет камуфльований зручно одягати поверх інших речей, він не сковує рухи. Любителям полювання, рибальства чи інших активних способів відпочинку такий жилет камуфльований Мисливець стане в нагоді.
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною
Жилет камуфльований Мисливець