ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Жилет Осень
Жилеты

Жилет Осень

Все більшої популярності серед чоловіків набувають зручні жилети. Жилет - це верхній одяг без рукавів, прямого крою, довжиною нижче талії. Такий одяг подобається чоловікам тим, що він дозволяє вільно рухатись, його можна зручно носити поверх інших теплих речей.
  Жилет Осінь – оригінальний жилет за зовнішнім виглядом. Малюнок з листям та гілочками одразу навіює приємне передчуття осіннього відпочинку. Такий малюнок має маскувальний характер. Чоловік в такому жилеті Осінь буде менш помітним на тлі осінніх дерев. Маскувальний ефект жилету стане в нагоді мисливцям.
  Жилет Осінь виготовлений з тканини – Грета. Ця тканина поєднує натуральні волокна бавовни та синтетичні поліестерові волокна. Тканина Грета надає жилету міцності, стійкості до утворення плям, а також збільшує термін носіння.
  Для підкладки жилету Осінь теж використано таку тканину. Подвійна Грета захищає від різких поривів вітру; добре утримує тепло; та пропускає повітря, що особливо важливо, якщо жилет використовується в теплу пору року.
  У жилеті є суцільна деталь спини, та передня частина, розділена на дві однакові частини. У жилеті є блискавка, виріз горловини – V подібний. На передніх частинках жилету Осінь є нагрудні кишені та кишені на рівні талії.
 

Жилет Осінь

У кишені зручно поскладати усілякі дрібнички, що стануть в нагоді на полюванні, риболовлі, поході за грибами, чи просто під час відпочинку на природі.
  Жилет Осінь обов’язково займе важливе місце у гардеробі кожного чоловіка.
У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною