ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Майка тельняшка
Майки

Майка тельняшка

Майка тільняшка
  Майка є досить поширеним предметом чоловічого одягу. Ще 30-40 років назад майки були, зазвичай, білі і відносились до спідньої білизни. Та з плином часу, майки почали виготовляти з кольорових матеріалів, їх почали прикрашати наліпками, різними логотипами.
  Майка тільняшка це предмет одягу з горизонтальними смугами білого та блакитного ( чи синього, зеленого, чорного) кольору. Таке поєднання кольорів у майці тільняшці схоже на тільняшку, яка є натільною білизною військовослужбовців різних підрозділів у багатьох країнах світу. З’явилась натільна смугаста білизна у моряків у 1874 році у Росії. Поєднання таких кольорів виділяло матросів на тлі вітрила.
  Майка тільняшка виготовляється з натуральної бавовни, або з поєднанням бавовняних волокон з поліестером.  Бавовна дозволяє шкірі дихати, а поліестер надає тканині міцності. Майка тільняшка добре піддається пранню, не втрачає колір.
  Майка тільняшка підійде кожному чоловікові, особливо у літні спекотні дні. Раніше вважалось, що в тільняшках служать найвідважніші воїни, тому така майка тільняшка обов’язково підкреслить чоловічий характер та відважність. Майка тільняшка знадобиться на відпочинку, на риболовлі чи просто на дачі.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною