Спецодежда для защиты от обще-производственных загрязнеий
ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Гольф
Гольфы

Гольф

Гольф
  Гольф, як предмет одягу – це джемпер, характерною особливістю якого є комірець, що щільно прилягає до шиї. Зустрічається ще одна назва – водолазка. Гольф можна носити як самостійну деталь, або одягати під інші речі (жилети, жакети та ін.). Такий одяг може бути трикотажним, плетеним, з синтетичної чи натуральної тканини.
  Компанія Співпраця пропонує гольф трикотажний. Цей одяг може бути елементом робочого одягу. Його зручно носити з комбінезонами, напівкомбінезонами, куртками та жилетами. Запропонована модель темно-сірого кольору, з довгими рукавами, з манжетами, прилягаючим комірцем (його можна закотити вдвоє). Трикотажний матеріал, що використаний для пошиття виробу, являє собою переплетення петель. Для гольфів використовують бавовняні та синтетичні волокна. Бавовна дозволяє шкірі дихати, не викликає подразнень. Синтетичні волокна надають зовнішньої привабливості, подовжують строк носіння одягу.
  Слід відзначити, що основними характеристиками трикотажного гольфа є м’якість, розтяжність, еластичність. Цей виріб легко прати, сушити. Запропонована модель більше підійде чоловікам, є можливість підібрати необхідний розмір.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною