ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Костюм камуфлированный Волынь
Спецодежда камуфлированная

Костюм камуфлированный Волынь

Костюм камуфльований Волинь

Костюм камуфльований Волинь це практичний костюм з міцної тканини, який може використовуватись у різних сферах життєдіяльності людини.

В такому одязі зручно виконувати різні види робіт – будівельні, господарські, польові. Костюм камуфльований може застосовуватись як форма в охоронних фірмах, чи військових підрозділах. Такий легкий костюм підійде і для відпочинку – риболовля, полювання, для активних видів відпочинку ( страйкбол, пейнтбол).
  Взагалі, слово  '' камуфльований '' означає – маскувальний, тобто такий, що допомагає злитись з навколишнім середовищем, бути непомітним. Ще первісні люди маскували себе гілками дерев, травою, пір’ям птахів на полюванні. В сучасному розумінні камуфльований малюнок – це плями різного розміру і відтінків зеленого кольору, кольору хакі.

Костюм камуфльований Волинь складається з куртки та штанів.

Костюм камуфлированный Волынь
Костюм камуфлированный Волынь

Для пошиття використано тканину саржу, яка вирізняється своєю міцністю, стійкістю до забруднень, легкістю по догляду. Саржа камуфльована складається на 35% з бавовни та на 65% з поліестеру.

Штани камуфльованого костюму Волинь– прямі, на ґудзику, з блискавкою. На поясі пришиті шлевки для ременя. Нижче пояса є дві накладні кишені.
  Костюм камуфльований Волинь доступний в різних розмірах.
  Куртка костюму камуфльованого Волинь є прямою, носиться поверх штанів, на ґудзиках, які прикриті планкою. Вона має відкладний комірець, манжети на рукавах на ґудзиках. На куртці є верхня кишеня на блискавці, та дві широкі нижні кишені на кнопках.
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною