ГЛАВНАЯ
СПЕЦОДЕЖДА
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Шапка ушанка дубляж чёрная
Шапки ушанки

Шапка ушанка дубляж чёрная

Шапка-вушанка дубляж чорна

  Восени, взимку потрібно захищати від холоду, вітрів та опадів голову. Для цього призначені головні убори, які відрізняються формою, дизайном, оздобленням та використаними матеріалами. Почесне місце серед зимових головних уборів займають шапки-вушанки. Із суто чоловічих вони стали популярними  і серед прекрасної статі.
  Шапка-вушанка дубляж чорна, яку пропонує Компанія Співпраця, це чоловіча модель шапки, яка може використовуватись не лише в побуті, а й на робочому місці. Для робіт у холодних приміщеннях, чи поза ними у осінньо-зимовий період такий головний убір захистить від холоду та вологи, зробить умови праці більш комфортними.
  Представлена модель комбінованого типу, вона поєднує штучне хутро та замінник шкіри. Обидва матеріали чорного кольору, шви обшиті декоративною тасьмою.
  Шапку-вушанку дубляж чорну можна носити у складеному вигляді – вуха скріплені на потилиці чи тімені, або при необхідності у розкладеному – вуха разом з відворотом опускаються . У розкладеному вигляді шапка-вушанкам прилягає до підборіддя та частково щік, захищаючи від вітру, морозу.
  У якості застібки шапка-вушанка дубляж чорна має кнопки. Замінник шкіри захистить від опадів, а м’яке пухнасте хутро дарує відчуття тепла та комфорту.
  Шапку-вушанку дубляж чорну слід час від часу просушувати, провітрювати, перед тривалим зберіганням слід обов’язково добре просушити. 

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною