ГЛАВНАЯ
СКОТЧИ
КОНТАКТЫ
Скотч цветной
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
Скотч цветной
Скотч чёрный
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Скотч красный
Скотч синий
Скотч цветной
Скотч цветной
Скотч жёлтый
Скотч зелёный
Скотч оранжевый
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною
Скотч цветной
Скотч цветной
Скотч цветной

Скотч з каучуковим клеєм рекомендовано застосовувати в холодних приміщеннях та у місцях з відчутними коливаннями температури. Такий особливий клей дає більш сильну фіксацію та надійне кріплення на тривалий час.
  Компанія Співпраця пропонує скотч кольоровий – чорний, синій, оранжевий, червоний, жовтий та зелений. Ширина самої стрічки складає 50мм. Вона змотана у рулон. Її легко розрізати ножицями, чи канцелярським ножем.

Скотч кольоровий
  Кольоровий скотч – одностороння клейка кольорова стрічка, що найчастіше використовується для пакування. Стрічка виготовлена з поліпропілену.
  Цей пакувальний матеріал набуває все більшої популярності, особливо в складських приміщеннях. Дуже зручно запаковувати коробки з одним видом продукції відповідним кольором, так можна  уникнути плутанини та підвищити продуктивність праці. Різними кольорами скотчу можна позначати упаковки, призначені різним замовникам.
 У побуті такий скотч знадобиться, наприклад, під час переїзду. Коробки з різними видами речей позначають різними кольорами. Так зручніше складати коробки у транспортні засоби і є можливість попередити псування крихких, ламких предметів.
  Кольоровий скотч покривають акриловим чи каучуковим клеєм. Матеріал з акриловим клеєм застосовують для пакування будь-яких товарів, там де немає різких перепадів температур. Скотч такого типу не вигорає, не висихає, йому властивий високий ступінь клейкості та міцності.