ГЛАВНАЯ
Скотчи
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Скотч малярный ширина 19мм.
Скотч малярный

Скотч малярный ширина 19мм.

Скотч малярський
  Скотч малярський це спеціальна липка стрічка на паперовій основі. Вона вкрита особливою клейкою сумішшю, яка після її видалення, не залишає слідів. Іноді такий скотч називають маляркою, або кріпильною стрічкою.
  Можна виділити такі технічні характеристики цього матеріалу:

  Скотч малярський призначений для захисту різноманітних поверхонь від потрапляння лакофарбових матеріалів під час виконання ремонтних робіт (фарбування, побілка, лакування). Цей матеріал зайняв важливе місце і на СТО під час проведення кузовних робіт, щоб визначати межі нанесення фарби, у побуті  - використовується для заклеювання вікон.
  Важливими особливостями скотчу малярського вважають його стійкість до впливу вологи та до хімічних речовин, певна міцність, широкий температурний діапазон застосування (від -10 до +50 градусів за Цельсієм).
  Клейка основа скотчу, зазвичай, виготовляється з штучного каучуку, який добре кріпиться до різноманітних поверхонь – деревина, скло, пластик, картон та інші матеріали.
  Компанія Співпраця пропонує скотч малярський світло жовтого кольору. Він у вигляді рулону, в центрі якого картонне кільце. Ширина запропонованого матеріалу складає 19, 25, 30, 38 та 50 мм.
  Слід пам’ятати, що скотч наноситься лише на суху поверхню, з притисканням. Зберігати матеріал потрібно в сухих приміщеннях при відносній вологості 50 відсотків та температурі повітря від+5 до +25градусів.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною