ГЛАВНАЯ
Хозяйственный инвентарь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Распылитель Ромашка
Распылители поливочные
Распылитель Ромашка

Розпилювач Ромашка
 
  Розпилювачі Ромашка відзначаються не тільки своєю функціональністю, але і гарним зовнішнім виглядом. Така модель була створена, щоб радувати око навіть найвибагливішим любителям краси. Жовто-зелений колір таких розпилювачів гармонійно впишеться у вашому саду, чи на клумбі. Також такі розпилювачі доцільно використовувати в парках,  скверах.
  Для виготовлення розпилювачів Ромашка виробники використовують міцний високоякісний пластик. У розпилювачі є довгий загострений штир, який міцно утримує розпилювач у землі. Поливальний шланг приєднується до Ромашки, для чого є різьба. Розпилювачі Ромашка бувають великі і малі. Розмір квітки і визначає площу ,яка буде поливатись. Малі розприскувачі здатні забезпечити колоподібний рівномірний полив площі до 50 квадратних метрів, а великі відповідно-до 75.
  По середині квітки у розпилювачах Ромашка є 44 отвори, через які і проходить полив по колу. При надходженні води створюється ефект душу. Коли тиск води падає, то можливо зменшиться площа, на яку потравлятимуть краплі води.
  Розпилювачі Ромашка легкі, вологостійкі, а пластик навіть від прямих сонячних променів не втрачає насиченого кольору. Розпилювачі при правильному догляді прослужать вам не один сезон. Важливо протирати їх від пилу, часточок землі та піску. Після закінчення сезону поливки, розпилювачі Ромашка варто помити, просушити та зберігати в сухому місці.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною