ГЛАВНАЯ
Хозяйственный инвентарь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Распылитель тип 1
Распылители поливочные
Распылитель тип 1

Розпилювачі поливальні тип 1

  Розпилювачі поливальні такого типу ще називають ’’равликами’’. Вони дещо нагадують їх по формі. Такі поливальні розпилювачі бувають різного розміру. Саме розмір розпилювача і визначає площу ділянки, на якій він буде використовуватись. Розпилювачі цього типу призначені для стаціонарного поливу присадибних ділянок, садів, паркових насаджень.
  Поливальні розпилювачі виготовлені з міцного пластику високої якості, що вказує на можливість його довготривалого використання. Ці розпилювачі приєднуються до шланга, що підводить до них воду. Для цього є різьба (буває різного розміру).
  На розпилювачах поливальних є виступ, завдяки якому вони надійно кріпляться в землі. Коли в поливальний розпилювач під тиском потрапляє вода, то ’’равлик’’ підіймається, відкривається і забезпечує рівномірний коловий полив території, площею від 75 квадратних метрів (все залежить від розміру поливального розпилювача). Рівномірність поливу забезпечує наявність в середині розпилювача рухливого механізму з лопастями.
  Потрібно доглядати за поливальними розпилювачами, щоб термін використання був тривалим. Для цього необхідно чистити форсунки, якщо туди потрапив бруд, ставити фільтри на шланги.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною