ГЛАВНАЯ
Хозяйственный инвентарь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Соеденительные тройники, переходники
Соединительные тройники переходники для полива
Соеденительные тройники, переходники

У спекотні літні дні виникає потреба у поливі городніх, тепличних рослин, газонів. Для цього ви купуєте шланг і розпилювач. Але дуже важливо мати у господарстві з’єднувальні трійники та перехідники. Вони є необхідними, коли ви протягуєте воду на подачу.
 З’єднувальні трійники для поливу являють собою Т-подібну пластмасову деталь, що має три отвори. Таким чином є можливість під’єднати три відрізки водного шлангу. В такій конструкції один відрізок шлангу, що приєднаний до трійника для поливу,  призначений безпосередньо для подачі води з крана. А два інші, що теж приєднані до трійника, розподіляючи потік води йдуть до розприскувачів, до яких вони приєднані. Отже, за допомогою з’єднувального трійника для поливу ви можете обслуговувати два розпилювачі.
  З’єднувальні перехідники для поливу використовується для з’єднання двох відрізків шланга. Це необхідно, коли розпилювач працює у віддаленій частині території.
 З’єднувальні трійники і перехідники для поливу вироблені з пластику підвищеної міцності. Він не тріскає, не тьмяніє. Такі трійники та перехідники є різного діаметру та кольорів.
  Щоб з’єднувальні трійники та перехідники працювали без відхилень, потрібно перед приєднанням до них водопровідного шлангу протерти їхню поверхню, так шланг надійно закріпиться, а вода не буде протікати. І поверх шлангу затянути  хомутом.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною
З’єднувальні трійники, перехідники для поливу.