ГЛАВНАЯ
Хозяйственный инвентарь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Пистолет поливочный многофункциональный
Пистолеты поливочные
Пистолет поливочный многофункциональный
Пістолети поливальні багатофункціональні
 Пістолети поливальні багатофункціональні широко використовуються для поливання клумб, грядок, садовини. Крім цього, такі багатофункціональні пістолети зручні для миття транспортних засобів, тротуарної плитки, навіть полегшать прання килимів і чищення меблів.
  Поливальні пістолети даного виду підключаються до шлангу, для чого передбачена зручна різьба. Ці поливальні пістолети виготовлені з пластику найвищої якості, що передбачає їх тривале використання.
На цих багатофункціональних пістолетах для поливу передбачені від семи до десяти режимів поливання. Легким рухом колоподібного перемикача ви налаштуєтесь на потрібний режим. У пістолеті передбачені такі режими: сильний струмінь, легкий, дощ, душ, конус, дрібне розпилення подібне до туману та інші. Вибравши необхідний режим, є можливість його зафіксувати, а це в свою чергу полегшує вашу працю адже не потрібно увесь час натискати курок пальцем. Також ви можете у пістолетах регулювати тиск води, тобто потужність струменів.
  Ручка в поливальних пістолетах оптимального розміру, вона покрита ребристою гумою, що перешкоджає ковзанню пістолета навіть у мокрих руках. Ці пістолети легкі, що не спричинить перенавантаження для рук.
    При підключенні шлангу до поливальних пістолетів рекомендовано вставляти фільтри для води. Це захистить пістолет від вапнякового нальоту. Такі фільтри доцільно час від часу змінювати. Також необхідно прочищати робочу поверхню пістолета , щоб отвори не забивались нальотом чи піском.
   Пістолети поливальні багатофункціональні полегшать вашу роботу, стануть незамінними помічниками.
У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною