ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Сапоги рабочие женские
Рабочая обувь влагозащитная
Сапоги рабочие женские

Чоботи робочі жіночі
  На деяких заводах, підприємствах різних галузей змінне робоче взуття є однією з умов виробничого процесу. Залежно від виконуваних робіт, від погодних умов, від температурного режиму приміщень в якості робочого взуття можуть бути, тапочки, черевики, чоботи, утеплене взуття та деякі інші варіанти.
  Компанія Співпраця пропонує чоботи робочі жіночі. Для виготовлення такого типу сучасні виробники застосовують гуму, або полівінілхлорид. І той, і інший матеріал вирізняється водонепроникністю. Це особливо важливо, коли роботи проводяться у вологих приміщеннях, чи поза ними під час опадів (дощ, сніг, підвищена туманність). Особливістю взуття із полівінілхлориду (ПВХ) є його легкість, амортизаційні властивості.
  Дані чоботи робочі жіночі – чорного кольору. Вони виготовлені методом суцільного лиття, що значно підвищує їх міцність, адже виключається можливість протікання в місцях з’єднання окремих деталей. Носки у чоботах заокруглені, халява широка, невисока, підошва – товста, ребриста.
  Із середини робочих чобіт є тонка тканинна підкладка. Представлене взуття є різних розмірів.
  Чоботи робочі жіночі захистять ноги не лише від води та вологи, але і від слабких розчинів кислот, лугів, жирів, від промислових забруднень. Особливого догляду вони не потребують. Їх слід мити теплою водою, просушувати в теплих приміщеннях, зберігати від попадання прямих сонячних променів.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною