ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Калоши утеплённые
Рабочая обувь влагозащитная
Калоши утеплённые

Калоші утеплені
  Калоші є зручним взуттям для робіт у садівництві, в сільському господарстві, під час робіт в умовах підвищеної вологості, в холодну пору року. Вони виготовляються з різних матеріалів, відрізняються методом обробки та сферою застосування.
  Калоші утеплені, які пропонує Компанія Співпраця, чудовий варіант для осінньо-зимового періоду. У виробництві взуття такого типу найчастіше застосовують гуму, полівінілхлорид, етилен вінілацетат. Усі ці матеріали не пропускають воду, міцні до механічних пошкоджень. ПВХ та ЕВА вирізняються легкістю, амортизаційними показниками. Взуття з таких матеріалів не втрачає кольору та показників якості протягом усього терміну використання.
  Запропоновані калоші утеплені чорного кольору. Поверхня гладенька, блискуча, є невелике декоративне оформлення. Бруд, залишки речовин легко видаляються вологою ганчіркою.
  Середина калош утеплена штучним хутром чорного кольору. Цей матеріал добре утримує тепло, м’який, приємний до тіла, вбирає потові виділення.
 Час від часу калоші потрібно просушувати. Це роблять у теплих приміщеннях, але не поруч з обігрівальними приладами. Обідок калош обшитий чорною стрічкою. Дані калоші носять без додаткового взуття – бурок, валянок. Запропоновані калоші утеплені є різних розмірів.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною