ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Тапочки цветные мужские
Тапочки рабочие, шлёпанцы
Тапочки цветные мужские

Тапочки кольорові чоловічі

  Як змінне взуття на виробництві, чи в закритих приміщеннях робітникам зручно використовувати тапочки чоловічі. Вони бувають однотонні, або кольорові. Комфортне робоче взуття сприятиме кращому виробничому процесові.
  Тапочки кольорові чоловічі по формі нагадують туфлі, тобто вони мають закритий задник. Така форма взуття особливо добре підходить для робіт, які потребують постійного руху. Робітник в таких тапочках чоловічих почуватиметься зручно,  не перевтомлюватиме ноги.
  Тапочки кольорові чоловічі виготовляють з неяскравих кольорових тканин. Тканина м’яка, з додаванням синтетичних волокон. Такі тапочки чоловічі легко прати. Після багаторазового прання вони не втрачають форму і колір. По краях тапочки обшиті тасьмою, яка надійно утримує зрізи від розшарування волокон тканини.
  Внутрішня поверхня тапочок кольорових чоловічих м’яка, добре пропускає повітря, делікатна до шкіри. Підошву виготовляють з гуми. На ній часто роблять ребристий візерунок, щоб попередити ковзання на вологих поверхнях.
  Такі тапочки кольорові чоловічі можна використовувати і як хатнє взуття. Їхня зручність допоможе відпочити втомленим ногам після робочого дня.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною