ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Тапочки цветные женские
Тапочки рабочие, шлёпанцы
Тапочки цветные женские

Тапочки кольорові жіночі

  У деяких видах промисловості, для дотримання санітарних норм, працівниці повинні мати змінне взуття. Найпоширенішим видом такого взуття є тапочки.
  Тапочки жіночі - це легке взуття на рівній підошві. Модель, яку пропонує Компанія Співпраця, виконана в традиційній формі – туфлі - лодочки.
  Тапочки кольорові жіночі виготовлені з міцної кольорової тканини. До складу тканини входять синтетичні волокна, які надають взуттю блиску. Стриманий малюнок – горошок, не кидатиметься в очі. Верх тапочок цієї моделі не є суцільним, а має вставку того ж кольору. Це дещо видозмінює класичну модель. Всі краї та шви оздоблені тесьмою.   
  З середини тапочки жіночі м’які, приємні для шкіри. Підошва тапочок кольорових жіночих виготовлена з м’якої гуми. Взуття з такою підошвою гнучке, міцне, стійке до ковзання (що дуже важливо, коли роботи проводяться у вологих приміщеннях).
 

Тапочки кольорові жіночі випускають в різних розмірах. Такі моделі підійдуть для ніг з різним підйомом. Тапочки можна використовувати і як домашнє взуття, або для роботи на присадибних ділянках. Вони добре чистяться.
 Якщо тапочки є змінним взуттям на роботі, то необхідно мати їх мінімум дві пари, щоб періодично просушувати, провітрювати. Це захистить ноги від розвитку різних грибкових захворювань.
У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною