ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Тапочки цветные женские
Тапочки рабочие, шлёпанцы
Тапочки цветные женские

Тапочки кольорові жіночі

  Тапочки це зручне, легке домашнє взуття без підборів. Адже так приємно, прийшовши додому, дати своїм ніжкам відпочинок, подарувати їм м’якість і комфорт улюблених домашніх тапочок. Здавна тапочки символізують домашній затишок і спокій.
  Тапочки жіночі вражають величезною кількістю моделей на будь який смак. Виготовляють тапочки з різноманітних матеріалів, оздоблюють всілякими елементами – помпонами, вишивкою, квітами, вушками, блискітками та іншим.
  Тапочки кольорові жіночі, представлені Компанією Співпраця, виконані в класичній формі (форма туфлі). Вони добре тримаються на нозі. Верх тапочок жіночих – це тканина з гарним яскравим кольоровим візерунком.
  Тапочки обшиті тасьмою. Внутрішня поверхня у тапочках жіночих – м’яка, приємна до шкіри. Рівна підошва з м’якої гуми не напружуватиме ноги, а надасть відчуття легкості.
 Тапочки кольорові жіночі легко чистити, сушити. За рекомендаціями медиків необхідно мати, хоча би, дві пари домашнього взуття, щоб періодично їх змінювати. Тапочки можна використовувати і як змінне взуття, коли це передбачено умовами праці, виробничим процесом.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною