ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Шлёпанцы женские
Тапочки рабочие, шлёпанцы
Шлёпанцы женские

Шльопанці жіночі
Шльопанці це дуже зручне взуття без задника. Шльопанці для жінки можуть бути і хатнім взуттям, і для щоденного носіння в літню пору, або як змінне взуття, коли цього потребує виробництво. Шльопанці виготовляють з різних матеріалів, їх прикрашають квітами. брошками, тасьмою і всякими іншими декоративними елементами, на які знатна людська уява.
  Взуття, схоже за виглядом на сучасні шльопанці, з’явилося ще в султанських гаремах. Невільниці ходили в легенькому взутті без задника, прикрашали його вишивкою золотими та срібними нитками. Побутує думка, що таке взуття вигадали для того, щоб попередити втечі дівчат. Адже в такому взутті, що ледь трималось на ногах, було дуже незручно бігти.
  У 16 столітті такі шльопанці з’явились у Європі. Це було домашнє взуття модниць, найбагатших панянок. Його прикрашали дорогоцінним камінням, золотими пряжками, пухом та пір’ям заморських тварин та птахів. Таку розкіш могли дозволити собі лише багаті люди. У ті роки таке взуття було символом подружньої вірності.

  У наш нас шльопанці може собі дозволити кожна жінка.
  Шльопанці жіночі, які пропонує Компанія Співпраця, виконані в традиційній формі, з закритими пальцями та без задника. Закрита передня частина добре утримує ногу. Вона виконана з цупкої тканини у вигляді сіточки з великими отворами. Такі шльопанці жіночі добре пропускають повітря, у них ноги не пітніють. Поверхню шльопанців легко мити, і вона швидко висихає. 
  Підошва такий жіночих шльопанців, зазвичай, виготовляється з гуми або ПВХ – полівінілхлориду, на неї наносять спеціальний малюнок, що попереджає ковзання. Підошва виконана у вигляді платформи. На ній видно невеличкі підбори – танкетка. Шльопанці жіночі випускають у різних розмірах.
  Такі шльопанці підійдуть для жінок різних професій та віку.
У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною