ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Сапоги утеплённые женские ПВХ с болонией
Обувь рабочая, утеплённая

Сапоги утеплённые женские ПВХ с болонией

Чоботи утеплені жіночі ПВХ з болоньєю
  Деякі жіночі професії пов’язані з перебуванням у вологих умовах, холодних приміщеннях. Тому виникає потреба у спеціальному робочому одязі та взутті, які зроблять умови праці більш комфортними.
  Компанія Співпраця пропонує чоботи утеплені жіночі ПВХ з болоньєю. Дана модель чобіт є середньої висоти, комбінованого типу. У взутті поєднані полівінілхлорид, тканина болонья та утеплювач.
   Підошва та нижня частина  чобіт виготовлені з ПВХ способом суцільного лиття. Цей матеріал завдяки своїй легкості, міцності, водонепроникності став дуже популярним у виробництві взуття. Взуття з підошвою із полівінілхлориду стійке до агресивної дії бензину, керосину, жирів, вологи. Цей матеріал також є чудовим діелектриком. Чоботи жіночі не ковзають.
  Тканина болонья була використана для пошиття верхньої частини чобіт. Болонья є синтетичним матеріалом на основі капрону чи нейлону. Цю тканину часто застосовують у пошитті одягу, елементів взуття, адже вона не пропускає воду. Застосування цього матеріалу в жіночих чоботах утеплених дозволить зберегти ноги в теплі та сухості. Халява не щільно пристає до ноги. Декоративні шви на болоньї гарно, естетично виглядають.
  Чоботи такого типу найчастіше утеплюють синтипоном чи повстю. Повсть є натуральним матеріалом, а синтипон – синтетичним. І той, і інший добре тримають форму, не збиваються.
  Чоботи утеплені жіночі ПВХ з болоньєю чорного кольору, є різних розмірів. Таке зручне робоче взуття підійде для жінок різного віку.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною