ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Тапочки суконные на меху
Обувь рабочая, утеплённая
Тапочки суконные на меху

 

Тапочки суконные на меху невероятно удобная обувь не только для наших бабушек и мам. Данные имеют мягкую резиновую подошву их легко обувають. Тёплая и удобная обувь.

Тапочки сукняні на хутрі
  Звичні для всіх нас тапочки стали незамінними в якості домашнього взуття для чоловіків та жінок, дорослих та діток. Адже так приємно потішити свої ніжки м’яким, зручним взуттям. А коли робочий день проходить в активному русі, коли приходиться увесь час перебувати на ногах? Тапочки можуть стати змінним взуттям на роботі.
  М’які, легкі та дуже зручні тапочки сукняні на хутрі пропонує Компанія Співпраця. Це жіноча модель, виконана в сіро-чорних кольорах. У тапочках поєднали сукно та штучне хутро. Верхня частина тапочок виготовлена з сукна. Ця тканина є вовняною чи з додаванням синтетичних волокон. Поверхня сукна бархатиста, переплетіння волокон не видно. Туге переплетіння ниток, а також обробка спеціальними розчинами робить цей матеріал міцним, водонепроникним. Сукняні вироби мають тривалий строк використання, вони не втрачають колір, добре тримають форму навіть після багаторазового прання.
  По зовнішньому обідку тапочки сукняні обшиті штучним хутром чорного кольору. Така обробка покращує естетичний вигляд взуття, воно краще прилягає до ноги.
  Тапочки сукняні на хутрі мають м’яку гумову підошву. Така підошва легка, не пропускає вологу, а ребриста поверхня  попереджає ковзання. Переваги запропонованих тапочок сукняних можуть оцінити жінки будь-якого віку. Взуття є різних розмірів. 

     
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною