ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Тапочки на меху
Обувь рабочая, утеплённая
Тапочки на меху

 

Тапочки на меху невероятно удобная обувь не только для наших бабушек и мам. Данные имеют мягкую резиновую подошву их легко обувають. Тёплая и удобная обувь.

Тапочки на хутрі
  Змінне робоче взуття на деяких підприємствах є обов’язковою умовою, визначеною санітарними вимогами. Найбільш популярним змінним спецвзуттям є тапочки. Вони бувають різного виду, форми, з різного матеріалу.
  Для холодних приміщень та для осінньо-зимового періоду підійдуть тапочки на хутрі, які пропонує Компанія Співпраця.
  Тапочки є дуже зручним взуттям, вони легкі, добре сидять на нозі, їх легко взувати. Запропоновані тапочки на хутрі чорного кольору. Взуття такого типу найчастіше виготовляють із натуральної чи штучної шкіри. Такі матеріали легко мити, вони не пропускають вологу.
  Тапочки утеплені м’яким штучним хутром чорного кольору. Воно покриває не лише внутрішню частину взуття, але є і по зовнішньому обідку. Таке оформлення естетично виглядає. Хутро добре утримує тепло, приємне до тіла.
  Тапочки на хутрі мають м’яку гумову підошву, без каблука. Вона легка, підходить для усіх погодних умов. За взуттям з такою підошвою не потрібно особливого догляду.
  Тапочки на хутрі при потребі слід просушувати, забруднення  на поверхні легко видаляються теплою водою. Таке взуття є різних розмірів. Його можна застосовувати не лише в якості робочого, але і в домашніх умовах, підійде для жінок різного віку.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною