ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Полусапоги суконные
Обувь рабочая, утеплённая

Полусапоги суконные

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною

Напівчоботи сукняні
  Для того, щоб забезпечити комфортні умови праці, робітникам необхідні робоче взуття та одяг. На вибір спецодягу та взуття впливає сезонний фактор, умови проведення робіт та ін.
  Компанія Співпраця пропонує напівчоботи сукняні, що призначені для роботи в слабо опалюваних приміщеннях (бази, склади), а також поза приміщеннями в осінньо-зимовий період. Дана модель середньої висоти, чорного кольору.
  Чоботи виготовлені з нетканого матеріалу – сукна. Це тканина на основі шерсті, яка проходить спеціальну обробку, завдяки якій на поверхні шерстяні волокна щільно збиті та переплетені, закриваючи при цьому усі проміжки між нитками. Поверхня тканини схожа на повсть. Сукно є досить щільним, а завдяки додатковій обробці водовідштовхувальними сумішами стає ще практично непромокальним.
  Слід відмітити, що чоботи сукняні утеплені. Для утеплення використано штучне хутро. Воно добре утримує тепло, м’яке. Спереду на халяві взуття є застібка – блискавка. Верх обшитий декоративною тасьмою.
  Сучасні виробники для взуття подібного виду при виготовленні підошви використовують ПВХ – полівінілхлорид, а рідше – гуму. Підошва з ПВХ захищає чоботи від вологи, попереджає ковзання.
  Запропоновані напівчоботи сукняні є різного розміру. Періодично їх потрібно просушувати, забруднення на сукні легко видаляються жорсткою одежною щіткою.