ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Сапоги утеплённые пенопвх плащёвка камуфлированная на шнурках
Обувь рабочая, утеплённая

Сапоги утеплённые пенопвх плащёвка камуфлированная на шнурках

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною

Чоботи утеплені пінопвх плащова тканина камуфльована на шнурівках
  Багато різноманітних сфер виробництва пов’язані з перебуванням працівників поза приміщенням, чи у холодних, вологих приміщеннях. Такі умови праці потребують відповідного теплого одягу та взуття.
  Компанія Співпраця пропонує чоботи утеплені пінопвх плащова тканина камуфльована на шнурівках. Це зручне, якісне взуття захистить ноги від холоду та вологи. Представлена модель взуття  - середньої висоти, комбінованого типу (поєднує спінений полівінілхлорид та плащову тканину).
  Суцільна нижня частина чобіт чорного кольору, виготовлена з пінопвх. Цей матеріал добре утримує тепло, володіє високою амортизацією, не пропускає вологу. Взуття з такою підошвою легке.
  Верхня частина чобіт робочих утеплених виготовлена з плащової тканини. Ця тканина має маскувальний малюнок, тобто камуфльована. У неї відмінні водовідштовхувальні показники.
  У верхній частині чобіт (халява) даної моделі вшита блискавка (кольору хакі) для зручного взування. Для гарного прилягання чобіт утеплених та для регулювання ширини халяви передбачено шнурівки. Шнурівки закладаються у призначені для них металеві гачки.
  Утеплювальним матеріалом у взутті такого типу є повсть. Чоботи утеплені пінопвх плащова тканина камуфльована на шнурівках можуть застосовуватись як в якості робочого взуття, так і для відпочинку в холодну пору.