ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Сапоги мужские пенопвх с болонией
Обувь рабочая, утеплённая

Сапоги мужские пенопвх с болонией

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною

Чоботи чоловічі пінопвх з болоньєю
  Робоче взуття відіграє не менш важливу роль ніж зручний спецодяг. Взуття має використовуватись відповідно до погодних умов, сезону, виконуваних робіт.
  Чоботи чоловічі пінопвх з болоньєю, які пропонує Компанія Співпраця, це зручне взуття. Його можна застосовувати не лише в якості спецвзуття, але і для повсякденного носіння, особливо у мокру погоду.
  Нижня частина чобіт чоловічих виготовлена з полівінілхлориду, який з’єднують з додатковим шаром з спіненого ПВХ. Цей матеріал надає взуттю високі амортизуючі, теплозахисні та антистатичні властивості. Нижня частина чобіт суцільнолитого виду з заокругленим носком. Здатність полівінілхлориду не пропускати вологу, дозволить зберігати ноги сухими.
  Верхня частина чобіт виготовлена з іншого матеріалу – це тканина болонья. Гладенька на дотик, чорного кольору болонья володіє прекрасними вологонепроникними властивостями. Завдяки тому, що синтетичні волокна тканини покриті спеціальним силіконовим шаром, і з’являється водовідштовхувальний ефект. До того ж, болонья вдвічі легша, наприклад, за бавовняну тканину, та володіє підвищеною міцністю. Халява має додатковий ущільнюючий шар, що добре зігріває. Верхня частина має подвійні шви у вигляді ромбів, що є декоративною обробкою взуття. Тканинна халява не стискає ногу робітника, не сковує рухи.
  Чоботи чоловічі пінопвх з болоньєю легко мити та просушувати, але під час зберігання слід уникати прямих сонячних променів.