ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Сапоги резиновые, проходчика
Резиновая обувь для шахтёра
Сапоги резиновые, проходчика

Чоботи гумові прохідника


  Основним призначенням робочого одягу та взуття є не лише захист від промислового пилу та бруду, але і від впливу різноманітних кислот, лугів та інших  речовин. Якісне взуття та одяг сприяють підтриманню та збереженню здоров’я працівників.
  Компанія Співпраця пропонує чоботи гумові прохідника, які можна віднести до взуття загального призначення. Але основну перевагу їм надають шахтарі, робітники гірничо видобувної, нафтової, газової, металургійної та інших галузей промисловості.
  Запропонована модель  чобіт прохідника виготовлена з гуми високої якості. Цей матеріал є досить міцним. Гумові чоботи захистять ноги від води, бруду, відкритого полум’я, механічних впливів (проколів, порізів, тертя), від агресивних речовин (масел, бензину, нафти, нафтопродуктів, жирів, лугів, солей і т.д.).
 Висота подібного взуття коливається від 42 до 45см. Халява широка, у суцільній підошві помітний невеличкий каблук. З середини  чоботи вкриті тонким шаром світлої тканини.
  Чоботи гумові прохідника вирізняються високою зносостійкістю. На носках помітні потовщення, в цих місцях чоботи додатково зміцнюють.
  Таке спеціалізоване взуття не потребує особливого догляду. Його слід періодично просушувати, провітрювати та видаляти наявні забруднення. Чоботи гумові прохідника є різних розмірів.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною