ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Сандали кожанные литьевые
Рабочая обувь литьевого метода крепления
Сандали кожанные литьевые

Сандалі шкіряні лляті

  Робота у приміщеннях, чи в теплу погоду поза ними вимагає комфортного робочого взуття. Для таких умов підходять туфлі, сандалі, тапочки, які виготовлені з шкіри, бавовняної тканини, полівінілхлориду.
  Компанія Співпраця пропонує сандалі шкіряні лляті, що підійдуть працівникам різних галузей легкої промисловості, сільського, транспортного господарства та побуту. Можна назвати цю модель універсальною.
  Сандалі виготовлені із шкіри, найчастіше юхти. Юхту отримують із шкір свиней, коней, великої рогатої худоби методом комбінованого дублення. Застосовують спеціальні речовини (на основі хрому) під час цього процесу, в результаті отримують м’який але міцний матеріал, еластичний, водостійкий, стійкий до багаторазового згинання. Сандалі із юхти не спричиняють пітливість, дають шкірі дихати, за ними легко доглядати (мити теплою водою, просушувати, періодично покривати засобами по догляду за шкіряним взуттям).
 

Сандалі шкіряні лляті мають закритий носок, у верхній частині отвори для кращої вентиляції повітря, м’який задник. Застібається дане взуття на клапан з липучкою на пряжці.
  З середини сандалі мають повстяне покриття, приємне до ніг, м’яке. На поверхні є декоративні подвійні шви жовтого кольору.
  Підошва у сандалях шкіряних кріпиться литтєвим способом, гарантуючи герметичні шви, водонепроникність. Гумова ребриста підошва вирізняється зносостійкістю, стійкістю до впливу масел, жирів, кислот, лугів.
  Запропоновані сандалі шкіряні лляті є різних розмірів.
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною