ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Ботинки рабочие комбинированные
Рабочая обувь литьевого метода крепления
Ботинки рабочие комбинированные

Черевики робочі комбіновані

  Чоботи, черевики, напівчоботи, туфлі – це неповний перелік взуття, яке застосовують як робоче. Вибір моделі чи матеріалу, з якого воно виготовлене, залежить від погодних умов, від температурного режиму в робочих приміщеннях чи поза ними.
  Черевики робочі комбіновані, представлені Компанією Співпраця, це чудовий варіант робочого взуття для прохолодних приміщень, для робіт пов’язаних з вологістю, брудом. Адже якісні матеріали захистять ноги не лише від води та промислових забруднень, але і від розчинів деяких речовин.
  Взуття подібного типу щільно прилягає до ноги, закриваючи її вище кісточки. У даних черевиках робочих застосували юхту та кирзу, в якості підошви – міцну гуму з підвищеною зносостійкістю та масло, бензостійкістю.
  Юхта – це оброблена спеціальним способом шкіра великої рогатої худоби, коней, свиней. Вона міцна, стійка до механічних пошкоджень, не пропускає воду, рідини.
  Верхні деталі черевиків  виготовлені з кирзи – натурального матеріалу, який завдяки обробці бензоводним каучуковим розчином, володіє міцністю, водонепроникністю.
  Черевики робочі на шнурівках. Запропонована модель чорного кольору.
  Підошва взуття методом лиття приєднана до основної його частини, таким чином, що підошва виходить на носок. Така форма захищає пальці від ударів та інших механічних пошкоджень. Підошва зносостійка, водонепроникна, попереджає ковзання на мокрих, слизьких поверхнях.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною