ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Ботинкии рабочие комбинированные
Рабочая обувь бортопрошивного метода крепления
Ботинкии рабочие комбинированные

Черевики робочі комбіновані

  Черевики, як робоче взуття часто використовуються у різних галузях виробництва. Вони зручні, по висоті закривають ногу вище кісточки. Сучасні виробники робочого взуття пропонують черевики з утеплювальними матеріалами та без них, комбінованого типу, та з використанням лише одного матеріалу.
  Черевики робочі комбіновані, які представляє Компанія Співпраця, взуття призначене для весняного, ранньоосіннього періоду. Дане взуття чорного кольору. Черевики відносяться до комбінованого типу, адже поєднують деталі з кирзи та юхти.
  Обидва ці матеріали є досить міцними, їм властива стійкість до впливу вологи, механічних пошкоджень та деяких рідин. Кирзі та юхті притаманний тривалий термін використання.
  Запропоновані черевики мають міцну підошву, яка завдяки глибоким протекторам дозволяє надійно фіксувати ноги навіть на дуже слизьких поверхнях. Взуття надійно утримується на ногах, для чого передбачені шнурівки. У верхній частині черевик, яка притискається до ноги, є вставки з м’якого водонепроникного матеріалу.
  Черевики робочі комбіновані є різних розмірів. Взуття потрібно періодично просушувати (не ближче як 0,5 метра від обігрівальних приладів), провітрювати, мити. Хоча би раз на тиждень чисту поверхню черевиків слід покривати засобами по догляду за шкіряним взуттям.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною